De Ondernemer Kiest
In aanloop naar de verkiezingen organiseert De Ondernemer 'De Ondernemer Kiest'. Thomas Hendriks en Hans Biesheuvel van ONL praten met politici over onderwerpen die belangrijk zijn voor de motor van Nederland: Ondernemers!
In aanloop naar de verkiezingen organiseert De Ondernemer 'De Ondernemer Kiest'. Thomas Hendriks en Hans Biesheuvel van ONL praten met politici over onderwerpen die belangrijk zijn voor de motor van Nederland: Ondernemers!
Ondernemende mensen, inspirerende gesprekken, innovaties en duurzaamheid. Je hoort het hier op New Business Radio!
In samenwerking met GGN maakt New Business Radio verschillende specials over onder meer niet of te laat betaalde facturen, persoonsgericht incasseren en creditmanagement.
In samenwerking met FYNCH maakt New Business Radio de komende periode meerdere specials die in het teken staan van persoonlijke ontwikkeling en gedachtes van mensen.
Je kan nu overal makkelijk naar New Business Radio luisteren via Juke! Via je computer, op je telefoon, tablet of Sonos. Via je browser of de app, dus ook op het werk!
In deze updates hoor je een ander geluid. Los van het traditionele nieuws, hoor je van ondernemers wat er leeft binnen hun bedrijf of sector en delen zij hoe zij hier mee omgaan.
Elke tweede en vierde vrijdag van de maand is het tijd om 'Impact' te maken op New Business Radio! Tussen 14:00 en 15:00 uur ontvangt Glenn van der Burg ondernemers en duurzaamheidsexperts over hun visie en aanpak op business impact.
Heb je een interview gemist? Geen probleem! Luister het eenvoudig terug via New Business Radio Gemist
Samen ondernemen, netwerken en verbinden staan centraal in dit magazine programma. Business Open 3.0 wordt gepresenteerd door Roelof Meijer en is elke derde dinsdag van de maand tussen 16.00 en 17.00 uur te beluisteren op New Business Radio.
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op onze Apple Podcast!
Een uitzending gemist en wil je die terugluisteren? Dat kan vanaf nu ook op onze Spotify!
In het eerste uur van People Power op New Business Radio schoof Sjef Drummen digitaal aan bij Glenn van der Burg en Jeroen Busscher in People Power Change. In het Forum spraken Glenn van der Burg en Harry Starren met Vittorio Busato en Ellen van den Honert.
Om mee te kunnen met de razendsnelle veranderingen moeten de meeste organisaties hun manier van werken voortdurend aanpassen. Maar hoe verander je mensen? In People Power Change gaan Jeroen Busscher en Glenn van der Burg in gesprek met mensen die veranderingen aanvoeren. Wij noemen ze change agents. Zij zijn de inspiratiebron voor de gedragsverandering van anderen. We onderzoeken hoe change agents denken, maar vooral hoe ze doen. Hoe veranderen zij organisaties, teams of individuen? Sjef Drummen, onderwijskunstenaar en vice voorzitter van Taskforce Ontwikkelingsgericht Onderwijs, schoof online aan in de studio.
Professionals zoeken geen motivatie, ze zijn al gemotiveerd. Ze hebben gekozen voor het vak dat ze beoefenen. Ze hebben een relatief lange leerweg afgelegd. Ze zoeken inspiratie. Hoe vinden ze die, wie inspireert je, wat inspireert je, hoe inspireer je anderen en hoe blijf je geïnspireerd als je beperkt bent in je ontmoetingskansen? Glenn van der Burg ging erover in gesprek met Vittorio Busato, hoofdredacteur van De Psycholoog en Ellen van den Honert, politicoloog en jazz zangeres. Ellen was assistent van Eckart Wintzen in Californië waar zij lange tijd woonde, nam enkele cd’s op, woonde in Frankrijk en werkte in Zwitserland. Ze raakte gefascineerd door de teloorgang van wildernis en zet zich daar nu voor in via haar stichting ‘Wild about Music’.
Elke maandag van 15:00 tot 18:00 uur wordt People Power live uitgezonden op New Business Radio, dé nieuwe zakenzender van Nederland! Het station brengt, 24 uur per dag en 7 dagen per week, non stop lekkere muziek voor op het werk en doet verslag van bijzonder ondernemerschap. Ondernemende mensen, inspirerende gesprekken, innovaties en duurzaamheid. Van hippe start-up tot ijzersterke multinational, iedereen praat mee op New Business Radio!